Licentie Eerste Amateurliga seizoen 2017-2018 is binnen!

4e84e428-0de4-11e6-b859-b6cbcb61a1be_original
Johan Houben nieuwe trainer van Sporting Hasselt
februari 25, 2017
Sporting – Beerschot: sfeerverslag
Sporting – Beerschot: sfeerverslag
april 5, 2017
Show all

Licentie Eerste Amateurliga seizoen 2017-2018 is binnen!

voetbal

Op dinsdag 4 april besliste de voetbalbond om onze club een licentie voor de Eerste Amateurliga toe te kennen. Daarmee kwam een einde aan een lang en intensief proces waarbij het bestuur achter de schermen keihard werkte om alle documenten en formulieren die voor dergelijke licentie nodig zijn, in orde te maken. De licentie werd bovendien onvoorwaardelijk toegekend, er werden met ander woorden geen extra voorwaarden aan verbonden.

Uiteraard is dit bijzonder goed nieuws voor onze club, zijn vrijwilligers en jeugdspelers. Natuurlijk beseffen we dat onze spelers nu ook nog op het veld de sportieve redding moeten verzekeren. Maar deze eerste, moeilijke horde is toch al genomen. Wij danken hierbij nogmaals iedereen die van dichtbij of veraf constructief heeft meegewerkt aan het behalen van deze licentie. Daarvoor verdient iedereen een pluim. Het geeft ons de mogelijkheid om verder te bouwen aan de toekomst van onze club. Een mooie toekomst, als het aan ons ligt!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *