Sporting meets Pukkelpop!

Reeds voor de 6de keer baat onze jeugdwerking op de Pukkelpopweide een drankstand uit. Hiervoor zoeken we nog medewerkers voor de avondshiften en de nachtshiften. Deze editie start op donderdag 15 augustus en eindigt uitzonderlijk op zondag 18 augustus 2019. Op de dag dat iemand meewerkt krijgt hij/zij niet enkel gratis toegang tot het festival, maar ook een warme maaltijd, vrije toegang tot boterhammenstand, het unieke Pukkelpop-shirt, enkele drankbonnen en vooral veel plezier!

Sluit je aan bij de Sportingcrew die volgende taken uitvoert: tappen, tussentoog, drank aanvullen en klaarzetten.

Een andere taak is de medewerking aan activiteiten met het luchtkussen voetbalveld op de camping. Daar kan je je specifiek voor kandidaat stellen (elke Pukkelpopdag tussen 11u en 18u).

De opbrengst gaat naar onze jeugdwerking!

Meer info en inschrijvingen bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 0492/068714.